Wyniki VIII etapu ZiMNaRa – 24.02.2018

 

Lp. Nazwisko Imię klub rok CZAS
1 MAKOWSKI MICHAŁ 2. ORel Przasnysz Ciechanów 1986 0:26:57
2 JAROSZEWSKI CEZARY KS MAKÓW BIEGA 2000 0:26:58
3 KONOPKA DAWID KS MAKÓW BIEGA 2001 0:27:39
4 TOMCZAK MARCIN CIECHANÓW 1980 0:29:44
5 CHOSZCZEWSKI MARCIN PRZASNYSZ 1980 0:30:20
6 BUDNIAK TOMASZ KB TKKF Promyk Ciechanów 1980 0:30:28
7 PUCHAŁA WŁODZIMIERZ Sierakowo 1965 0:31:36
8 KROŚNICKI GRZEGORZ Przasnysz 1974 0:32:55
9 BORCZAK DARIUSZ Jednorożec robi co może 1979 0:32:55
10 DŁUGOŁĘCKI PIOTR Jednorożec robi co może 1979 0:33:10
11 ZAMIELSKI PAWEŁ Przasnysz 1983 0:33:24
12 KUBIŃSKI SŁAWOMIR KB TKKF Promyk Ciechanów 1961 0:33:41
13 BIEDRZYCKA ROKSANA KS MAKÓW BEGA 2000 0:33:48
14 LIPKA PAWEŁ Przasnysz 1977 0:33:54
15 URBANIAK ANNA Jednorożec robi co może 1987 0:34:09
16 KROŚKIEWICZ ALEKSANDRA KS MAKÓW BIEGA 2004 0:34:52
17 KOMENDA LECH KB TKKF Promyk Ciechanów 1985 0:34:57
18 KRUPIŃSKA MARTYNA KS MAKÓW BIEGA 2002 0:34:58
19 WINNICKI WOJCIECH Przasnysz 1980 0:35:30
20 ZEMBRZUSKI KRZYSZTOF KARWACZ 1974 0:36:25
21 STEFAŃSKI TOMASZ Przasnysz 1974 0:36:35
22 WYSZKOWSKI KRZYSZTOF KB TKKF Promyk Ciechanów 1953 0:38:36
23 PANUŚ MICHAŁ Jednorożec robi co może 1974 0:38:55
24 KOBYLIŃSKI DARIUSZ Jednorożec robi co może 1987 0:39:01
25 DEMBIŃSKA KATARZYNA Drążdżewo Nowe 1984 0:39:26
26 PIELECH JAROSŁAW Przasnysz 1980 0:40:11
27 WIKTORSKA MARIOLA Jednorożec robi co może 1971 0:40:52
28 MIKOŁAJEWSKA ANNA Jednorożec robi co może 1963 0:41:08
29 SZEJKO WAWRZYNIEC KB TKKF Promyk Ciechanów 1952 0:41:20
30 TABAKA MAGDALENA Przasnysz 1977 0:42:44
31 KOWALCZYK KINGA Jednorożec robi co może 1991 0:43:40
32 DŁUGOŁĘCKA MARZENA Jednorożec robi co może 1982 0:45:28
33 SALUSZEWSKA ANETA Jednorożec robi co może 1978 0:45:28
34 POGORZELSKI ANDRZEJ Mazovia ProActiv 1967 0:47:57
35 DĄBKOWSKI MARIUSZ Goworowo 1976 0:48:13
ZAWODNICY SKLASYFIKOWANI NA DYSTANSIE 3,5 km VIII
1 URBANIAK DAMIAN Jednorożec robi co może 2005 0:18:52
2 LEWANDOWSKI ZENON KB TKKF Promyk Ciechanów 1952 0:21:10
3 FRONTCZAK MAREK Jednorożec robi co może 2005 0:22:40
4 DĄBKOWSKA JULIA Goworowo 2004 0:25:35
5 RUSZCZYŃSKA MARTA Bogate 1977 0:25:36
6 KORDOWSKA MAGDALENA G-TEAM 1979 0:25:37