Wyniki VIII etapu ZiMNaRa – 23.02.2019

 

ZiMNaR 2019  
Lp. Nazwisko Imię klub rok VIII
1 SKAŁA DAMIAN Przasnysz 1999 30:19
2 BORCZAK DARIUSZ Jednorożec robi co może 1979 31:14
3 DŁUGOŁĘCKI PIOTR Jednorożec robi co może 1979 31:24
4 RUSZCZYŃSKI ALBERT KS Maków Biega / Bogate 1971 32:29
5 ZAMIELSKI PAWEŁ Przasnysz 1983 32:29
6 PUCHAŁA WŁODZIMIERZ Sierakowo 1965 33:37
7 FĄDERSKI REMIGIUSZ KB TKKF Promyk Ciechanów 1968 33:45
8 STEFAŃSKI TOMASZ Przasnysz 1974 35:32
9 STEFAŃSKI KRZYSZTOF Przasnysz 1973 35:32
10 SAPIEHA GRZEGORZ Przasnysz 1981 37:05
11 SADOWSKI ROBERT Dobrzankowo 1969 37:17
12 DEMBIŃSKA KATARZYNA Przasnysz 1984 38:24
13 TABAKA MAGDALENA Przasnysz 1977 39:08
14 MIKOŁAJEWSKA ANNA Jednorożec robi co może 1963 39:16
15 GRABOWSKI STANISŁAW KB TKKF Promyk Ciechanów 1954 39:32
16 WIKTORSKA MARIOLA Jednorożec robi co może 1971 41:45
17 KOWALCZYK KINGA Jednorożec robi co może 1991 41:45
18 URBANIAK ANNA Jednorożec robi co może 1987 41:48
19 PANUŚ MICHAŁ Jednorożec robi co może 1974 41:48
20 SALUSZEWSKA ANETA Jednorożec robi co może 1978 43:52
21 DĄBKOWSKA JULIA Goworowo 2004 44:56
22 DĄBKOWSKA ANNA Goworowo 1980 44:56
23 RUSZCZYŃSKA MARTA KS Maków Biega / Bogate 1977 45:55
24 JANISZEWSKI JAROSŁAW KS MAKÓW BIEGA 1979 45:55
25 DŁUGOŁĘCKA MARZENA Jednorożec robi co może 1982 47:39
26 DĄBKOWSKI MARIUSZ Goworowo 1976 51:55
ZAWODNICY SKLASYFIKOWANI NA DYSTANSIE 3,5 km  
Lp. Nazwisko Imię klub rok VIII
1 JAROSZEWSKI CEZARY KS Maków Biega 2000 11:50
2 BORCZAK PRZEMYSŁAW Jednorożec robi co może 2005 18:02
3 PIETRZAK PATRYK Jednorożec robi co może 2005 18:12
4 FRONTCZAK MAREK Jednorożec robi co może 2005 18:22
5 LEWANDOWSKI ZENON Ciechanów 1952 19:09
6 URBANIAK DAMIAN Jednorożec robi co może 2005 20:05
7 NAPIÓRKOWSKA KATARZYNA KS Maków Biega 2004 20:05
8 DŁUGOŁĘCKI MATEUSZ Jednorożec robi co może 2007 20:51
9 DĄBKOWSKA WIKTORIA Goworowo 2009 21:46
10 BORCZAK ALEKSANDARA Jednorożec robi co może/Szla 2007 22:05
11 BORCZAK JOANNA Jednorożec robi co może/Szla 1978 22:22
12 DĄBKOWSKA ALICJA Goworowo 2006 23:14