Wyniki VII etapu ZiMNaR – 16.02.2019 r.

ZiMNaR 2019  
Lp. Nazwisko Imię klub rok VII
1 MAKOWSKI MICHAŁ Mazovia ProActiv , 2.ORel Przasnysz 1986 23:49
2 JAROSZEWSKI CEZARY KS Maków Biega 2000 24:04
3 SKAŁA DAMIAN Przasnysz 1999 29:11
4 URBANIAK DAMIAN Jednorożec robi co może 2005 29:45
5 GOŚ PIOTR Przejmy 1983 30:55
6 DŁUGOŁĘCKI PIOTR Jednorożec robi co może 1979 30:58
7 RUSZCZYŃSKI ALBERT KS Maków Biega / Bogate 1971 31:01
8 PUCHAŁA WŁODZIMIERZ Sierakowo 1965 31:07
9 ZAMIELSKI PAWEŁ Przasnysz 1983 31:10
10 GRZYBOWSKI PAWEŁ PRZASNYSZ 1980 31:41
11 WIELECHOWSK PIOTR KS Maków Biega 2001 32:33
12 BORCZAK DARIUSZ Jednorożec robi co może 1979 32:55
13 FĄDERSKI REMIGIUSZ KB TKKF Promyk Ciechanów 1968 33:01
14 STEFAŃSKI KRZYSZTOF Przasnysz 1973 34:04
15 WINNICKI WOJCIECH Przasnysz 1980 34:24
16 LIPKA PAWEŁ Przasnysz 1977 35:05
17 STEFAŃSKI TOMASZ Przasnysz 1974 35:09
18 KUBIŃSKI SŁAWOMIR KB TKKF Promyk Ciechanów 1961 35:12
19 SIEMIENIUK PAWEŁ Przasnysz 1978 35:16
20 SAPIEHA GRZEGORZ Przasnysz 1981 36:10
1 DEMBIŃSKA KATARZYNA Przasnysz 1984 36:13
22 SADOWSKI ROBERT Dobrzankowo 1969 36:13
23 PANUŚ MICHAŁ Jednorożec robi co może 1974 37:47
24 ŁADEWSKI DANIEL Przasnysz 1980 38:25
25 MIANOWSKI DARIUSZ Przasnysz 1985 38:29
26 KOZŁOWSKA MARTA Sierakowo 1994 38:38
27 MIKOŁAJEWSKA ANNA Jednorożec robi co może 1963 38:42
28 TABAKA MAGDALENA Przasnysz 1977 38:48
29 PIELECH JAROSŁAW Przasnysz 1980 39:41
30 KOWALCZYK KINGA Jednorożec robi co może 1991 39:57
31 URBANIAK ANNA Jednorożec robi co może 1987 39:58
32 ŁADEWSKA ALEKSANDRA Przasnysz 1982 40:24
33 PIETRZAK ANNA Jednorożec robi co może   41:13
34 DĄBKOWSKA ANNA Goworowo 1980 41:44
35 LEWANDOWSKI ZENON Ciechanów 1952 42:01
36 WIKTORSKA MARIOLA Jednorożec robi co może 1971 42:10
37 RUSZCZYŃSKA MARTA KS Maków Biega / Bogate 1977 43:43
38 SALUSZEWSKA ANETA Jednorożec robi co może 1978 44:03
39 DŁUGOŁĘCKA MARZENA Jednorożec robi co może 1982 45:34
40 DĄBKOWSKA JULIA Goworowo 2004 46:20
ZAWODNICY SKLASYFIKOWANI NA DYSTANSIE 3,5 km  
Lp. Nazwisko Imię klub rok VII
1 NAPIÓRKOWSKA KATARZYNA KS Maków Biega 2004 14:22
2 PIETRZAK PATRYK Jednorożec robi co może 2005 16:34
3 BORCZAK PRZEMYSŁAW Jednorożec robi co może 2005 18:43
4 DŁUGOŁĘCKI MATEUSZ Jednorożec robi co może 2007 20:45
5 BIEŃKOWSKI PIOTR Przasnysz 2007 20:59
6 DŁUGOŁĘCKI JAKUB Przasnysz 1999 21:14
7 BORCZAK ALEKSANDARA Jednorożec robi co może/Szla 2007 22:52
8 BORCZAK JOANNA Jednorożec robi co może/Szla 1978 22:52
9 BORCZAK KRZYSZTOF Jednorożec robi co może/Szla 2009 23:34
10 DŁUGOŁĘCKA ALEKSANDRA Przasnysz 2004 24:58
11 DŁUGOŁĘCKA MAŁGORZATA Jednorożec robi co może 2004 24:58
12 BIEŃKOWSKI KRZYSZTOF Przasnysz 1980 27:52
13 DĄBKOWSKA WIKTORIA Goworowo 2009 28:06
14 DĄBKOWSKA ALICJA Goworowo 2006 28:06
15 RUSZCZYŃSKA MARTA Bogate   28:06