Wyniki VII etapu ZiMNaR – 17.02.2018 r.

Lp. Nazwisko Imię klub rok VII
1 MAKOWSKI MICHAŁ 2. ORel Przasnysz Ciechanów 1986 0:24:38
2 KONOPKA DAWID KS MAKÓW BIEGA 2001 0:25:23
3 JAROSZEWSKI CEZARY KS MAKÓW BIEGA 2000 0:25:27
4 ŚLUSARSKI KAMIL Chorzele 1988 0:28:21
5 TOMCZAK MARCIN CIECHANÓW 1980 0:28:41
6 CHOSZCZEWSKI MARCIN PRZASNYSZ 1980 0:29:00
7 DĄBROWSKI DARIUSZ Mazovia ProActiv 1978 0:29:11
8 BUDNIAK TOMASZ KB TKKF Promyk Ciechanów 1980 0:29:29
9 KROŚNICKI GRZEGORZ Przasnysz 1974 0:29:53
10 BORCZAK DARIUSZ Jednorożec robi co może 1979 0:30:05
11 ZAMIELSKI PAWEŁ Przasnysz 1983 0:30:08
12 SKAŁA DAMIAN Przasnysz 1999 0:30:12
13 PUCHAŁA WŁODZIMIERZ Sierakowo 1965 0:30:39
14 MAJDOWSKI MAREK Przasnysz 1973 0:31:33
15 RUSZCZYŃSKI ALBERT KS Maków Biega / Bogate 1971 0:31:35
16 URBANIAK DAMIAN Jednorożec robi co może 2005 0:32:06
17 KUBIŃSKI SŁAWOMIR KB TKKF Promyk Ciechanów 1961 0:32:11
18 URBANIAK ANNA Jednorożec robi co może 1987 0:32:50
19 BIEDRZYCKA ROKSANA KS MAKÓW BEGA 2000 0:33:18
20 FĄDERSKI REMIGIUSZ KB TKKF Promyk Ciechanów 1968 0:33:37
21 LIPKA PAWEŁ Przasnysz 1977 0:33:55
22 KROŚKIEWICZ ALEKSANDRA KS MAKÓW BIEGA 2004 0:34:45
23 GRABOWSKI STANISŁAW KB TKKF Promyk Ciechanów 1954 0:34:46
24 DŁUGOŁĘCKI JAKUB Przasnysz 1999 0:35:12
25 MIANOWSKI DARIUSZ KB TKKF Promyk Ciechanów/Przasnysz 1985 0:35:30
26 STEFAŃSKI TOMASZ Przasnysz 1974 0:35:45
27 WYSZKOWSKI KRZYSZTOF KB TKKF Promyk Ciechanów 1953 0:36:17
28 DEMBIŃSKA KATARZYNA Drążdżewo Nowe 1984 0:36:34
29 LEWANDOWSKI ZENON KB TKKF Promyk Ciechanów 1952 0:37:30
30 KOBYLIŃSKI DARIUSZ Jednorożec robi co może 1987 0:37:48
31 SZEJKO WAWRZYNIEC KB TKKF Promyk Ciechanów 1952 0:37:54
32 ZYSKOWSKI ZDZISŁAW Przasnysz 1984 0:38:18
33 TWORKOWSKI MARIUSZ Jednorożec robi co może 1974 0:39:23
34 KOWALCZYK KINGA Jednorożec robi co może 1991 0:39:52
35 PANUŚ MICHAŁ Jednorożec robi co może 1974 0:39:52
36 WIKTORSKA MARIOLA Jednorożec robi co może 1971 0:40:15
37 DĄBKOWSKA JULIA Goworowo 2004 0:40:23
38 PIELECH JAROSŁAW Przasnysz 1980 0:41:06
39 TABAKA MAGDALENA Przasnysz 1977 0:42:57
40 DŁUGOŁĘCKA MARZENA Jednorożec robi co może 1982 0:43:40
41 DĄBKOWSKI MARIUSZ Goworowo 1976 0:44:15
42 SALUSZEWSKA ANETA Jednorożec robi co może 1978 0:47:14
43 GRABOWSKI MATEUSZ G-TEAM 2005 0:53:46
44 RUSZCZYŃSKA MARTA Bogate 1977 0:55:05
45 KORDOWSKA MAGDALENA G-TEAM 1979 0:55:05
46 GRABOWSKI ANDRZEJ G-TEAM 1980 1:00:04
ZAWODNICY SKLASYFIKOWANI NA DYSTANSIE 3,5 km VII
1 FRONTCZAK MAREK Jednorożec robi co może 2005 0:20:41
2 BORCZAK PRZEMYSŁAW Jednorożec robi co może/Szla 2005 0:20:42
3 BORCZAK ALEKSANDARA Jednorożec robi co może/Szla 2007 0:22:28
4 ZEMBRZYCKA ALEKSANDRA 1990 0:22:42
5 DŁUGOŁĘCKA ALEKSANDRA 4 HDK Wega 2004 0:23:41
6 BORCZAK KRZYSZTOF Jednorożec robi co może/Szla 2009 0:25:33