ZiMNaR 2018
Lp. Nazwisko Imię klub rok
1 MAKOWSKI MICHAŁ 2. ORel Przasnysz Ciechanów 1986
2 BORCZAK DARIUSZ Jednorożec robi co może 1979
3 RUSZCZYŃSKA MARTA KS Maków Biega / Bogate 1977
4 MIANOWSKI DARIUSZ KB TKKF Promyk Ciechanów/Przasnysz 1985
5 KROŚNICKI GRZEGORZ Przasnysz 1974
6 DEMBIŃSKA KATARZYNA Drążdżewo Nowe 1984
7 DĄBKOWSKA JULIA Goworowo 2004
8 WINNICKI WOJCIECH Przasnysz 1980
9 URBANIAK DAMIAN Jednorożec robi co może 2005
10 URBANIAK ANNA Jednorożec robi co może 1987
11 WIKTORSKA MARIOLA Jednorożec robi co może 1971
12 KOWALCZYK KINGA Jednorożec robi co może 1991
13 ELIASZ LASKOWSKA MAGDALENA BBL Ostrołęka 1978
14 PUCHAŁA WŁODZIMIERZ Sierakowo 1965
15 RUSZCZYŃSKI ALBERT KS Maków Biega / Bogate 1971
16 RUSZCZYŃSKA MARTA KS Maków Biega – Bogate 1978
17 ZYSKOWSKI ZDZISŁAW Przasnysz 1984
18 WUDARCZYK TOMASZ KB TKKF Promyk Ciechanów 1961
19 DŁUGOKĘCKI MACIEJ Przasnysz 2000
20 SKAŁA DAMIAN Przasnysz 1999
21 DŁUGOŁĘCKI JAKUB Przasnysz 1999
22 DŁUGOŁĘCKA ALEKSANDRA 4 HDK Wega 2004
23 GŁODKOWSKA MARTYNA 4 HDK Wega 2004
24 PIELECH JAROSŁAW Przasnysz 1980
25 KOBYLIŃSKI PIOTR Przasnysz 1978
26 GRABOWSKI ANDRZEJ G-TEAM 1980
27 LEWANDOWSKI ZENON B TKKF Promyk Ciechanów 1952
28 MARUT RYSZARD KB TKKF Promyk Ciechanów 1954
29 DŁUGOŁĘCKA MARZENA Jednorożec robi co może 1982
30 GRABOWSKI STANISŁAW KB TKKF Promyk Ciechanów 1954
31 LIPKA PAWEŁ Przasnysz 1977
32 MIKOŁAJEWSKA ANNA Jednorożec robi co może 1963
33 STEFAŃSKI KRZYSZTOF Przasnysz 1973
34 STEFAŃSKI TOMASZ Przasnysz 1974
35 ŚLIWIAK JUSTYNA KB TKKF Promyk Ciechanów 1989
36 SALUSZEWSKA ANETA Jednorożec robi co może 1978
37 KOMENDA LECH KB TKKF Promyk Ciechanów 1985
38 PANUŚ MICHAŁ Jednorożec robi co może 1974
39 TWORKOWSKI MARIUSZ Jednorożec robi co może 1974
40 RADOMSKI OSKAR Przasnysz 1999
41 GRABOWSKI MATEUSZ G-TEAM 2005
42 TABAKA MAGDALENA Przasnysz 1977
43 JAKUBIAK PAWEŁ Czernice Borowe 1992
44 URBANIAK SYLWESTER Jednorożec robi co może 1985
45 DŁUGOŁĘCKI PIOTR Jednorożec robi co może 1979
46 MAKOWSKI KRZYSZTOF Przasnysz 1974
47 FĄDERSKI REMIGIUSZ KB TKKF Promyk Ciechanów 1968
48 KUBIŃSKI SŁAWOMIR KB TKKF Promyk Ciechanów 1961
49 FRONTCZAK MAREK Jednorożec robi co może 2005
50 ELIASZ MARCIN BBL Ostrołęka 1976
51 ŚLUSARSKI KAMIL Chorzele 1988
52 PRAGACZ MICHAŁ Wybrzeże Klatki Schodowej 1989
53 PRAGACZ TOMASZ Wybrzeże Klatki Schodowej 1986
54 WYSZKOWSKI KRZYSZTOF KB TKKF Promyk Ciechanów 1953
55 KIENIK ANNA Jabłonowo 1976
56 GWIAZDA KRZYSZTOF Jednorożec robi co może 1983
57 KOWALCZYK MICHAŁ Jednorożec robi co może 1982
58 ROGALSKA MARTA Grabowo Wielkie / Krasne 1978
59 KORDOWSKA MAGDALENA G-TEAM 1979
60 GODLEWSKA JUSTYNA G-TEAM 1985
61 ZAMIELSKI PAWEŁ Przasnysz 1983
62 MAJDOWSKI MAREK Przasnysz 1973
63 BORCZAK ALEKSANDARA Jednorożec robi co może/Szla 2007
64 BORCZAK KRZYSZTOF Jednorożec robi co może/Szla 2009
65 DĄBKOWSKI MARIUSZ Goworowo 1976
66 GOŚ PIOTR Przejmy 1983
67 PAJEWSKI TOMASZ Mazovia ProActiv 1993
68 DŁUGOŁĘCKI MATEUSZ Jednorożec robi co może 2007
69 DŁUGOŁĘCKA MAŁGORZATA Jednorożec robi co może 2004
70 SMOLIŃSKI RAFAŁ Państwowa Straż Pożarna Przasnysz 1990
71 JAŁOZA IRENEUSZ ZaDyszka 1973
72 MAJEWSKI KAROL Olszewka 1990
73 BUDNIAK TOMASZ KB TKKF Promyk Ciechanów 1980
74 WIĘCEK DANIEL Krasnosielc 1998
75 DĄBROWSKI DARIUSZ Mazovia ProActiv 1978
76 SZEJKO WAWRZYNIEC KB TKKF Promyk Ciechanów 1952
77 GRZĄDKOWSKI SEWERYN Mazovia ProActiv 1975
78 KRUPIŃSKA MARTYNA KS MAKÓW BIEGA 2002
79 WASZKIEWICZ KACPER KS MAKÓW BIEGA 2003