Klasyfikacja generalna ZiMNaR 2018

ZiMNaR 2018                  
Lp. Nazwisko Imię klub rok I II III IV V VI VII VIII CZAS
1 MAKOWSKI MICHAŁ 2. ORel Przasnysz Ciechanów 1986 0:27:35 0:29:09 0:25:29 0:28:30 0:27:34 0:24:38 0:26:57 2:42:55
2 ŚLUSARSKI KAMIL Chorzele 1988 0:29:49 0:28:59 0:31:31 0:29:05 0:28:38 0:27:40 0:28:21 2:52:32
3 BORCZAK DARIUSZ Jednorożec robi co może 1979 0:31:51 0:30:25 0:33:04 0:30:44 0:31:02 0:29:42 0:30:05 0:32:55 3:03:49
4 KROŚNICKI GRZEGORZ Przasnysz 1974 0:32:28 0:31:24 0:33:21 0:31:42 0:30:58 0:29:56 0:29:53 0:32:55 3:06:21
5 SKAŁA DAMIAN Przasnysz 1999 0:31:39 0:33:07 0:31:21 0:31:33 0:30:37 0:30:12 3:08:29
6 MAJDOWSKI MAREK Przasnysz 1973 0:32:54 0:30:52 0:31:42 0:31:53 0:31:20 0:31:33 3:10:14
7 PUCHAŁA WŁODZIMIERZ Sierakowo 1965 0:33:33 0:32:13 0:34:18 0:32:43 0:31:58 0:30:16 0:30:39 0:31:36 3:11:22
8 MARUT RYSZARD KB TKKF Promyk Ciechanów 1954 0:33:12 0:31:46 0:34:47 0:32:20 0:32:54 0:30:58 3:15:57
9 DŁUGOŁĘCKI PIOTR Jednorożec robi co może 1979 0:36:23 0:31:19 0:33:59 0:31:05 0:33:31 0:29:48 0:33:10 3:16:05
10 KUBIŃSKI SŁAWOMIR KB TKKF Promyk Ciechanów 1961 0:34:29 0:33:31 0:36:16 0:33:21 0:33:34 0:32:13 0:32:11 0:33:41 3:19:19
11 URBANIAK DAMIAN Jednorożec robi co może 2005 0:35:21 0:32:57 0:37:40 0:33:11 0:34:07 0:32:03 0:32:06 3:19:45
12 URBANIAK ANNA Jednorożec robi co może 1987 0:34:46 0:33:07 0:38:25 0:33:58 0:34:23 0:33:01 0:32:50 0:34:09 3:22:05
13 LIPKA PAWEŁ Przasnysz 1977 0:35:18 0:34:15 0:37:09 0:34:03 0:32:45 0:33:55 0:33:54 3:27:25
14 ZAMIELSKI PAWEŁ Przasnysz 1983 0:38:40 0:35:25 0:36:31 0:35:53 0:33:33 0:30:08 0:33:24 3:30:10
15 GRABOWSKI STANISŁAW KB TKKF Promyk Ciechanów 1954 0:36:52 0:34:56 0:37:22 0:36:22 0:36:03 0:34:10 0:34:46 3:33:09
16 DŁUGOŁĘCKI JAKUB Przasnysz 1999 0:37:27 0:37:54 0:34:49 0:33:58 0:34:09 0:35:12 3:33:29
17 MIANOWSKI DARIUSZ KB TKKF Promyk Ciechanów/Przasnysz 1985 0:35:38 0:34:19 0:40:09 0:35:30 0:35:28 0:35:30 3:36:34
18 FĄDERSKI REMIGIUSZ KB TKKF Promyk Ciechanów 1968 0:38:50 0:36:19 0:40:43 0:35:09 0:33:28 0:33:37 3:38:06
19 WYSZKOWSKI KRZYSZTOF KB TKKF Promyk Ciechanów 1953 0:46:30 0:37:45 0:39:01 0:36:33 0:37:16 0:35:41 0:36:17 0:38:36 3:42:33
20 DEMBIŃSKA KATARZYNA Drążdżewo Nowe 1984 0:39:50 0:36:50 0:41:38 0:38:08 0:37:42 0:37:02 0:36:34 0:39:26 3:46:06
21 LEWANDOWSKI ZENON KB TKKF Promyk Ciechanów 1952 0:37:43 0:37:11 0:40:17 0:37:39 0:37:04 0:37:30 3:47:24
22 WIKTORSKA MARIOLA Jednorożec robi co może 1971 0:39:26 0:38:16 0:42:14 0:39:39 0:39:33 0:40:15 0:40:52 3:59:23
23 KOWALCZYK KINGA Jednorożec robi co może 1991 0:47:31 0:41:09 0:42:32 0:42:53 0:40:04 0:39:52 0:43:40 4:14:01
24 ZYSKOWSKI ZDZISŁAW Przasnysz 1984 0:44:55 0:41:10 0:46:24 0:41:43 0:42:48 0:38:18 4:15:18
25 PIELECH JAROSŁAW Przasnysz 1980 0:46:17 0:44:15 0:46:53 0:44:01 0:44:47 0:40:32 0:41:06 0:40:11 4:20:58
26 SALUSZEWSKA ANETA Jednorożec robi co może 1978 0:46:30 0:41:53 0:43:43 0:43:27 0:42:22 0:47:14 0:45:28 4:25:09
27 DŁUGOŁĘCKA MARZENA Jednorożec robi co może 1982 0:47:31 0:44:47 0:47:50 0:45:13 0:45:05 0:44:12 0:43:40 0:45:28 4:30:28
28 RUSZCZYŃSKA MARTA Bogate 1977 0:54:10 0:48:36 0:51:13 0:53:33 0:49:11 0:55:05 5:11:48
29 GRABOWSKI MATEUSZ G-TEAM 2005 1:00:44 1:10:30 1:06:11 1:05:00 0:59:00 0:53:46 6:15:11
30 GRABOWSKI ANDRZEJ G-TEAM 1980 1:05:39 1:10:30 1:06:18 1:09:00 0:59:21 1:00:04 6:30:52
ZAWODNICY Z ETAPEM DODATKOWYM I II III IV V VI VII VIII CZAS
31 TOMCZAK MARCIN CIECHANÓW 1980 0:27:19 0:31:39 0:29:29 0:28:44 0:28:41 0:29:44 2:25:52
32 STEFAŃSKI TOMASZ Przasnysz 1974 0:37:32 0:34:08 0:38:29 0:34:57 0:35:45 0:36:35 3:00:51
33 WINNICKI WOJCIECH Przasnysz 1980 0:36:03 0:34:38 0:43:17 0:35:23 0:36:36 0:35:30 3:05:57
34 SZEJKO WAWRZYNIEC KB TKKF Promyk Ciechanów 1952 0:43:49 0:39:38 0:40:02 0:37:53 0:37:54 0:41:20 3:19:16
35 MIKOŁAJEWSKA ANNA Jednorożec robi co może 1963 0:39:47 0:38:33 0:43:26 0:39:40 0:38:43 0:41:08 3:20:09
36 DĄBKOWSKI MARIUSZ Goworowo 1976 0:49:34 0:48:25 0:48:57 0:45:13 0:44:15 0:48:13 3:56:24
ZAWODNICY Z 1 ETAPEM INDYWIDUALNYM I II III IV V VI VII VIII CZAS
37 CHOSZCZEWSKI MARCIN Przasnysz 1980 0:30:00 0:29:34 0:29:20 0:30:39 0:29:00 0:30:20 2:28:33
38 KOBYLIŃSKI DARIUSZ Jednorożec robi co może 1987 0:40:00 0:39:49 0:39:10 0:38:20 0:37:48 0:39:01 3:15:07
39 PANUŚ MICHAŁ Jednorożec robi co może 1974 0:44:19 0:39:00 0:40:12 0:38:01 0:39:52 0:38:55 3:21:24
40 DĄBKOWSKA JULIA Goworowo 2004 0:43:57 0:48:24 0:43:03 0:41:06 0:40:23 0:41:10 3:36:53
41 TABAKA MAGDALENA Przasnysz 1977 0:45:42 0:41:54 0:40:53 0:47:11 0:42:57 0:42:44 3:38:37
42 KORDOWSKA MAGDALENA G-TEAM 1979 1:00:44 1:07:30 0:53:33 0:54:00 0:55:05 0:51:14 4:50:52
ZAWODNICY NA 4 ŁAPACH I II III IV V VI VII VIII CZAS
1 LUNA Sierakowo 1965 0:33:33 0:32:13 0:43:07 0:32:43 0:31:58 0:30:16 0:30:39 3:11:22

Zawodnicy na dystansie półmaratonu

  I II III IV V VI VII VIII CZAS
1 FRONTCZAK MAREK Jednorożec robi co może 2005 0:22:14 0:22:17 0:26:07 0:23:40 0:24:24 0:20:41 0:22:40 2:19:23
2 BORCZAK ALEKSANDARA Jednorożec robi co może/Szla 2007 0:25:46 0:31:42 0:21:22 0:20:04 0:21:29 0:22:28 2:22:51
3 BORCZAK KRZYSZTOF Jednorożec robi co może/Szla 2009 0:25:46 0:31:42 0:23:25 0:22:29 0:22:30 0:25:33 2:31:25
ZAWODNICY Z ETAPAMI INDYWIDUALNYMI I II III IV V VI VII VIII CZAS
4 BORCZAK PRZEMYSŁAW Jednorożec robi co może/Szla 2005 0:19:11 0:18:43 0:21:19 0:17:50 0:19:12 0:20:42 1:56:57