Klasyfikacja generalna 2017
Do klasyfikacji generalnej zaliczone zostało 6 najlepszych wyników z etapów zasadniczych.
W przypadku zawodników, którzy brali udział we wszystkich 7 etapach zasadniczych łączny czas nie uwzględnia najgorszego wyniku.
Zawodnicy, którzy ukończyli bieg w ósmym etapie – dodatkowym sklasyfikowani zostali za wszystkimi, którzy ukończyli 6 etapów zasadniczych.
Na czerwono zaznaczono czasy zawodników, którzy bieg zaliczali indywidualnie i zostali sklasyfikowani na końcu stawki.

KLASYFIKACJA GENERALNA ZiMNaR 2017
Lp. Nazwisko Imię klub rok I II III IV V VI VII VIII  CZAS
1 MAKOWSKI MICHAŁ CIECHANÓW, AZS-AWF Warszawa 1986 0:28:27 0:27:47 0:28:58 0:27:26 0:25:25 0:31:45 0:24:19 0:28:48 2:42:22
2 GOŚ PIOTR PRZEJMY 1983 0:32:50 0:30:58 0:30:25 0:29:23 0:33:31 0:30:30 3:07:37
3 BUDNIAK TOMASZ KB TKKF Promyk Ciechanów 1980 0:33:02 0:31:16 0:31:25 0:32:07 0:30:05 0:35:05 0:31:45 3:09:40
4 MAJDOWSKI MAREK PRZASNYSZ 1973 0:33:25 0:32:34 0:33:08 0:31:07 0:30:07 0:34:06 0:31:35 3:11:56
5 NAROJCZYK ARKADIUSZ KS MAKÓW BIEGA 1975 0:36:08 0:35:37 0:29:30 0:28:44 0:32:51 0:29:45 3:12:35
6 SKAŁA DAMIAN PRZASNYSZ 1999 0:33:53 0:31:44 0:31:41 0:30:00 0:34:35 0:31:55 3:13:48
7 TOMCZAK MARCIN CIECHANÓW 1980 0:32:53 0:32:12 0:32:38 0:31:34 0:30:19 0:34:15 0:31:46 3:13:51
8 JANISZEWSKI JAROSŁAW KS MAKÓW BIEGA 1979 0:36:08 0:36:04 0:35:37 0:30:56 0:28:57 0:33:05 0:29:42 3:14:21
9 POPŁAWSKI MICHAŁ PRZASNYSZ 1984 0:32:38 0:32:41 0:32:24 0:31:58 0:34:03 0:32:42 3:16:26
10 PUCHAŁA WŁODZIMIERZ SIERAKOWO 1965 0:34:19 0:33:28 0:34:17 0:33:33 0:32:28 0:32:59 3:21:04
11 RUSZCZYŃSKI ALBERT BOGATE 1971 0:33:55 0:33:51 0:34:09 0:32:23 0:36:40 0:33:12 3:24:10
12 ZAMIELSKI PAWEŁ PRZASNYSZ 1983 0:36:01 0:34:58 0:34:47 0:33:40 0:32:31 0:36:53 0:33:07 0:33:02 3:25:04
13 KUBIŃSKI SŁAWOMIR KB TKKF Promyk Ciechanów 1961 0:36:11 0:35:42 0:36:35 0:34:19 0:33:19 0:36:57 0:34:46 0:33:23 3:30:52
14 MALUCHNIK RADOSŁAW KS MAKÓW BIEGA 1976 0:36:05 0:35:37 0:31:01 0:34:17 0:39:05 0:35:18 3:31:23
15 LIPKA PAWEŁ PRZASNYSZ 1977 0:36:10 0:35:09 0:34:48 0:33:27 0:38:51 0:34:21 3:32:46
16 DŁUGOKĘCKI MACIEJ PRZASNYSZ 2000 0:35:36 0:34:24 0:34:40 0:34:15 0:35:21 0:38:33 3:32:49
17 URBANIAK ANNA JEDNOROŻEC 1987 0:36:09 0:36:51 0:36:29 0:34:58 0:33:55 0:39:48 0:36:16 0:36:05 3:34:38
18 RUSZCZYŃSKA MARTA KS Maków Biega – Bogate 1978 0:36:08 0:36:01 0:35:37 0:34:16 0:39:04 0:35:17 0:43:00 3:36:23
19 WUDARCZYK TOMASZ KB TKKF Promyk Ciechanów 1961 0:37:21 0:35:56 0:34:43 0:35:27 0:34:16 0:39:09 3:36:52
20 GÓRECKI RAFAŁ KB TKKF Promyk Ciechanów 1985 0:37:57 0:37:14 0:37:21 0:34:27 0:35:31 0:37:54 3:40:24
21 WYSZKOWSKI KRZYSZTOF KB TKKF Promyk Ciechanów 1953 0:39:48 0:37:08 0:37:28 0:35:58 0:36:01 0:39:50 0:36:57 0:37:34 3:43:20
22 OLKOWSKA WIKTORIA KS MAKÓW BIEGA 2000 0:41:09 0:35:51 0:36:42 0:33:20 0:44:53 0:35:42 3:47:37
23 DŁUGOŁĘCKI JAKUB PRZASNYSZ 1999 0:42:59 0:39:22 0:37:42 0:36:40 0:35:54 0:38:15 3:50:52
24 DŁUGOŁĘCKA ANGELIKA WOSK NA WŁOS biega 1989 0:41:39 0:40:09 0:38:05 0:37:23 0:36:26 0:43:31 0:38:34 3:52:16
25 LEWANDOWSKI ZENON KB TKKF Promyk Ciechanów 1952 0:40:51 0:39:49 0:38:24 0:37:44 0:36:46 0:44:13 3:57:47
26 DEMBIŃSKA KATARZYNA DRĄŻDŻEWO NOWE 1984 0:42:44 0:40:29 0:41:16 0:40:26 0:38:17 0:46:20 0:40:05 0:39:52 4:03:17
27 MIKOŁAJEWSKA ANNA LIPA 1963 0:43:17 0:42:25 0:42:07 0:41:06 0:40:10 0:46:59 0:41:57 4:11:02
28 LESZCZYŃSKI LECH PRZASNYSZ 1954 0:42:10 0:41:54 0:41:50 0:44:01 0:43:43 0:50:53 0:43:55 0:44:44 4:17:33
29 WIKTORSKA MARIOLA JEDNOROŻEC 1971 0:44:14 0:43:23 0:43:03 0:42:29 0:42:05 0:49:50 0:43:31 0:43:02 4:18:45
30 ZDROJEWSKI ARTUR CIECHANÓW 1976 0:46:38 0:44:28 0:42:22 0:41:07 0:46:07 0:43:43 4:24:25
31 RUSZCZYŃSKA MARTA BOGATE 1977 0:52:17 0:50:08 0:49:26 0:47:33 0:48:40 0:59:15 5:07:19
ZAWODNICY KTÓRZY UKOŃCZYLI ZAWODY W ETAPIE DODATKOWYM
32 MOSZCZYŃSKI PIOTR POŚCIEŃ-ZAMION 2000 0:34:02 0:34:34 0:33:22 0:32:17 0:32:43 0:33:57 3:20:55
33 CHOSZCZEWSKI MARCIN PRZASNYSZ 1980 0:34:29 0:32:56 0:31:26 0:29:52 0:36:21 0:37:23 3:22:27
34 DŁUGOŁĘCKI PIOTR ZIELONA 1979 0:35:10 0:33:56 0:33:12 0:37:03 0:34:43 0:32:54 3:26:58
35 WINNICKI WOJCIECH PRZASNYSZ 1980 0:42:35 0:41:32 0:38:45 0:38:55 0:41:02 0:41:33 4:04:22
36 ŁOJEWSKA JOLANTA KS MAKÓW BIEGA 1980 0:43:38 0:43:11 0:45:09 0:44:18 0:50:20 0:43:00 4:29:36
ZAWODNICY Z 1 ETAPEM INDYWIDUALNYM
37 GROMELSKI MARCIN KS MAKÓW BIEGA 1984 0:32:14 0:32:30 0:31:47 0:30:17 0:29:58 0:33:55 3:10:41
38 DŁUGOŁĘCKA MARZENA ZIELONA 1982 0:56:04 0:53:08 0:49:16 0:58:36 0:50:06 0:49:57 5:17:07
ZAWODNICY Z 2 ETAPAMI DODATKOWYMI
39 MARUT RYSZARD KB TKKF Promyk Ciechanów 1954 0:35:05 0:34:02 0:33:32 0:39:22 0:33:58 0:36:00 0:32:58 3:25:35
40 BĄKOWSKI JACEK SĄTRZASKA 1978 0:42:27 0:41:02 0:37:55 0:39:52 0:36:40 0:35:35 3:53:31
41 ROGALSKA MARTA GRABOWO WIELKIE / KRASNE 1978 0:46:31 0:42:26 0:40:07 0:41:38 0:39:02 0:42:43 4:12:27
42 DĄBKOWSKI MARIUSZ GOWOROWO 1976 0:52:37 0:47:58 0:52:07 0:50:50 0:51:31 1:02:32 0:50:27 0:54:49 5:05:30
ZAWODNICY Z 3 ETAPAMI DODATKOWYMI
43 ŚNIEŻEK KRZYSZTOF PRZASNYSZ 1979 0:35:51 0:35:36 0:37:46 0:37:37 0:33:08 0:35:40 0:33:20 3:31:21
44 KACNER TOMASZ TAEKWONDO COBRA 1976 0:38:54 0:35:45 0:39:54 0:40:41 0:43:55 0:38:22 3:57:31
45 MIANOWSKI DARIUSZ PRZASNYSZ 1985 0:40:09 0:40:39 0:40:03 0:38:42 0:41:10 0:38:17 3:59:00
ZAWODNICY NA DYSTANSIE PÓŁMARATONU
1 DŁUGOŁĘCKI MATEUSZ ZIELONA 2007 0:20:52 0:21:17 0:24:33 0:26:47 0:25:38 0:21:18 2:20:25