Do klasyfikacji generalnej brani są zawodnicy, którzy uczestniczyli we wszystkich etapach ZiMNaRa.

Zawodnicy, którzy będą biegali w terminie indywidualnym klasyfikowani są za wszystkimi zawodnikami biegu zasadniczego niezależnie od uzyskanego rezultatu.

Lp. Nazwisko Imię klub rok I II III IV V VI VII VIII CZAS
1 MAKOWSKI MICHAŁ CIECHANÓW, AZS-AWF Wa-wa 1986 00:22:01 00:20:43 00:20:32 00:20:49 00:20:21 0:20:54 0:21:52 0:00:00 02:27:12
2 MOCEK DANIEL MKS DURASAN PŁOŃSK 1996 00:22:01 00:21:43 00:20:52 00:21:14 00:20:47 0:21:30 0:22:03 0:00:00 02:30:10
3 GOŚ PIOTR PRZEJMY 1983 00:24:59 00:24:25 00:24:33 00:24:02 00:23:37 0:23:40 0:25:02 0:00:00 02:50:18
4 NAROJCZYK ARKADIUSZ KS MAKÓW BIEGA 1975 00:25:31 00:25:32 00:25:30 00:24:36 00:23:59 0:27:19 0:26:42 0:00:00 02:59:09
5 BUDNIAK TOMASZ PROMYK CIECHANÓW 1980 00:27:20 00:26:46 00:26:55 00:26:00 00:25:29 0:26:10 0:27:08 0:00:00 03:05:48
6 PUCHAŁA WŁODZIMIERZ SIERAKOWO 1965 00:27:11 00:27:21 00:27:02 00:26:51 00:26:13 0:27:30 0:27:48 0:00:00 03:09:56
7 NAROJCZYK MATEUSZ KS MAKÓW BIEGA 2001 00:28:37 00:27:57 00:27:24 00:25:52 00:26:47 0:28:05 0:27:03 0:00:00 03:11:45
8 MARUT RYSZARD TYGODNIK CIECHANOWSKI 1954 00:29:03 00:28:21 00:27:30 00:27:46 00:27:19 0:28:37 0:29:12 0:00:00 03:17:48
9 WINNICKI WOJCIECH PRZASNYSZ 1980 00:29:03 00:28:21 00:28:01 00:28:23 00:27:08 0:28:13 0:29:31 0:00:00 03:18:40
10 KALINOWSKI PAWEŁ PRZASNYSZ 1978 00:29:50 00:29:35 00:29:16 00:28:26 00:28:00 0:28:36 0:29:47 0:00:00 03:23:30
11 ZAJĄC WALDEMAR MAKÓW BIEGA – KARNIEWO 1964 00:29:40 00:29:04 00:28:24 00:29:05 00:28:36 0:28:44 0:29:58 0:00:00 03:23:31
12 MOSZCZYŃSKI PIOTR POŚNIEĆ-ZAMION 2000 00:30:33 00:28:55 00:29:16 00:28:38 00:27:57 0:28:35 0:32:11 0:00:00 03:26:05
13 CHOSZCZEWSKI MARCIN PRZASNYSZ 1980 00:29:54 00:29:45 00:29:20 00:29:36 00:28:22 0:29:36 0:30:01 0:00:00 03:26:34
14 LEWANDOWSKI ZENON PROMYK CIECHANÓW 1952 00:31:06 00:30:20 00:30:46 00:29:44 00:29:13 0:30:26 0:29:33 0:00:00 03:31:08
15 KUBIŃSKI SŁAWOMIR PROMYK CIECHANÓW 1961 00:31:27 00:31:07 00:31:08 00:30:32 00:29:49 0:29:19 0:31:15 0:00:00 03:34:37
16 LIPKA PAWEŁ PRZASNYSZ 1977 00:31:19 00:29:59 00:31:20 00:30:13 00:29:38 0:30:35 0:32:14 0:00:00 03:35:18
17 RUSZCZYŃSKA MARTA BOGATE 1978 00:32:30 00:32:59 00:32:02 00:31:17 00:31:09 0:30:41 0:32:47 0:00:00 03:43:25
18 DEMBIŃSKA KATARZYNA DRĄŻDŻEWO NOWE 1984 00:37:02 00:35:17 00:35:03 00:33:22 00:32:30 0:31:53 0:35:15 0:00:00 04:00:22
19 ZYSKOWSKI ZDZISŁAW PRZASNYSZ 1984 00:36:14 00:34:24 00:36:24 00:32:51 00:33:57 0:33:37 0:35:15 0:00:00 04:02:42
20 LESZCZYŃSKI LECH PRZASNYSZ 1954 00:35:50 00:35:24 00:33:57 00:34:43 00:33:19 0:33:24 0:36:22 0:00:00 04:02:59
21 MIKOŁAJEWSKA ANNA LIPA 1963 00:38:48 00:36:43 00:36:23 00:35:52 00:35:19 0:34:02 0:37:25 0:00:00 04:14:32
22 MAKOWSKI KRZYSZTOF PRZASNYSZ 1974 00:38:48 00:37:05 00:37:07 00:37:51 00:37:37 0:35:11 0:40:58 0:00:00 04:24:37
ETAP DODATKOWY
23 KROŚNICKI GRZEGORZ PRZASNYSZ 1974 00:27:34 00:27:23 00:27:03 00:26:18 00:25:48 0:27:15 0:00:00 0:27:28 03:08:49
24 GROMELSKI MARCIN KS MAKÓW BIEGA 1984 00:28:10 00:00:00 00:28:37 00:24:54 00:24:51 0:29:33 0:32:47 0:32:02 03:20:54
25 RUSZCZYŃSKI ALBERT BOGATE 1971 00:30:49 00:29:39 00:28:45 00:28:17 00:28:03 0:28:39 0:00:00 0:29:19 03:23:31
26 ZAMIELSKI PAWEŁ PRZASNYSZ 1983 00:30:56 00:00:00 00:30:16 00:28:39 00:28:43 0:28:41 0:30:21 0:29:27 03:27:03
27 RZEPLIŃSKI MARIUSZ PRZASNYSZ 1980 00:00:00 00:33:30 00:32:15 00:32:35 00:31:29 0:31:43 0:33:00 0:32:25 03:46:57
28 FĄDERSKI REMIGIUSZ PROMYK CIECHANÓW 1968 00:47:54 00:41:01 00:30:57 00:00:00 00:42:29 0:45:59 0:43:51 0:29:23 04:41:34
29 DĄBKOWSKI MARIUSZ GOWOROWO 1976 00:43:20 00:42:59 00:44:23 00:41:44 00:40:54 0:00:00 0:43:49 0:41:48 04:58:57
1 ETAP INDYWIDUALNY
30 PADOWSKI PIOTR KS MAKÓW BIEGA 1981 00:28:47 00:00:00 00:28:54 00:28:06 00:27:05 0:27:52 0:27:44 0:30:55 03:19:23
31 SZEJKO WAWRZYNIEC PROMYK CIECHANÓW 1952 00:00:00 00:33:45 00:32:30 00:32:48 00:32:06 0:32:34 0:34:43 0:34:39 03:53:05
2 ETAPY INDYWIDUALNE
32 ZGLEJSZEWSKI MAREK CIECHANÓW 1979 00:29:50 00:29:55 00:29:14 00:28:26 00:29:10 0:28:56 0:29:33 0:00:00 03:25:04
33 PIELECH JAROSŁAW PRZASNYSZ 1979 00:34:45 00:36:18 00:00:00 00:35:29 00:34:20 0:36:00 0:35:58 0:36:53 04:09:43
3 ETAPY INDYWIDUALNE
34 ŚLUSARSKI KAMIL CHORZELE 1988 00:23:57 00:24:31 00:23:58 00:23:10 00:22:45 0:23:45 0:25:10 0:00:00 02:47:16
35 JAŁOZA IRENEUSZ ZADYSZKA 1973 00:00:00 00:25:28 00:25:33 00:25:02 00:25:10 0:25:40 0:36:34 0:26:56 03:10:23
36 KACNER TOMASZ TAEKWONDO COBRA 1976 00:38:57 00:33:20 00:28:11 00:30:11 00:00:00 0:27:37 0:28:54 0:28:27 03:35:37
4 ETAPY INDYWIDUALNE
37 JANISZEWSKI JAROSŁAW KS MAKÓW BIEGA 1979 00:00:00 00:29:15 00:28:54 00:29:17 00:26:47 0:28:14 0:30:12 0:31:22 03:24:01
38 WITKA MICHAŁ PRZASNYSZ 1982 00:32:10 00:31:58 00:31:20 00:32:40 00:32:44 0:31:48 0:31:45 0:00:00 03:44:25
39 DUDEK PIOTR PRZASNYSZ 1978 00:37:48 00:36:03 00:37:27 00:37:59 00:37:42 0:36:31 0:00:00 0:39:04 04:22:34
6 ETAPÓW INDYWIDUALNYCH
40 TOMCZAK MARCIN PROMYK CIECHANÓW 1980 00:25:20 00:24:51 00:25:11 00:25:34 00:24:48 0:25:38 0:00:00 0:25:25 02:56:47