Do klasyfikacji generalnej brani są zawodnicy, którzy uczestniczyli we wszystkich etapach ZiMNaRa.

Zawodnicy, którzy biegali w terminie indywidualnym klasyfikowani są za wszystkimi zawodnikami biegu zasadniczego niezależnie od uzyskanego rezultatu.

Czasy zawodników biegających w dodatkowym terminie zaznaczono na czerwono.

Wyniki z ósmego etapu  (dodatkowego), które nie są brane pod uwagę zaznaczono na zielono.

Nazwisko i Imię Klub / Miasto rok I II III IV V VI VII VIII CZAS
1 MOCEK DANIEL MKS Durasan Płońsk/Dobrzankowo 1996 0:24:09 0:22:14 0:25:03 0:24:25 0:24:40 0:22:42 0:21:47 0:00:00 2:45:00
2 JAKUBIAK PAWEŁ CZERNICE BOROWE 1992 0:25:25 0:25:23 0:24:28 0:25:42 0:26:08 0:23:50 0:23:30 0:00:00 2:54:26
3 SMOLIŃSKI RAFAŁ KP PSP PRZASNYSZ 1990 0:26:53 0:24:43 0:24:22 0:25:39 0:26:24 0:24:57 0:24:05 0:00:00 2:57:03
4 TYBURSKI MARIUSZ PAWŁOWO KOŚCIELNE 1976 0:25:31 0:24:54 0:24:44 0:26:57 0:27:02 0:25:17 0:24:12 0:00:00 2:58:37
5 MAJEWSKI KAROL OLSZEWKA 1990 0:28:35 0:25:47 0:25:44 0:26:51 0:27:00 0:25:30 0:24:21 0:24:59 3:03:48
6 GACH JACEK KRASINIEC 1975 0:28:50 0:27:36 0:26:17 0:27:55 0:27:36 0:25:57 0:25:18 0:25:32 3:09:29
7 PUCHAŁA WŁODZIMIERZ SIERAKOWO 1965 0:28:05 0:27:10 0:26:16 0:28:16 0:28:20 0:26:48 0:26:12 0:26:07 3:11:07
8 WITKA MICHAŁ PRZASNYSZ 1982 0:29:00 0:27:38 0:26:48 0:27:43 0:28:12 0:26:39 0:26:18 0:32:10 3:12:18
9 KROŚNICKI GRZEGORZ PRZASNYSZ 1974 0:29:24 0:27:38 0:27:08 0:28:30 0:28:24 0:27:03 0:26:04 0:32:10 3:14:11
10 PADOWSKI PIOTR MAKÓW – BIEGA 1981 0:28:44 0:27:33 0:27:17 0:28:45 0:29:04 0:27:26 0:26:46 0:32:00 3:15:35
11 ZAMIELSKI PAWEŁ PRZASNYSZ 1983 0:30:00 0:28:48 0:27:47 0:29:09 0:29:45 0:27:55 0:26:45 0:27:18 3:20:09
12 POMIERSKI ANDRZEJ NISKIE WIELKIE 1985 0:30:36 0:28:59 0:28:00 0:29:24 0:29:34 0:27:58 0:27:14 0:28:08 3:21:45
13 MARUT RYSZARD TYGODNIK CIECHANOWSKI 1954 0:30:35 0:28:59 0:28:19 0:29:24 0:30:48 0:28:03 0:27:09 0:27:04 3:23:17
14 BUDNIAK TOMASZ WŁADYSŁAWOWO 1980 0:30:56 0:29:30 0:28:02 0:29:34 0:30:11 0:28:11 0:26:56 0:26:58 3:23:20
15 CHMIELEWSKA RÓŻA MAKÓW – BIEGA 1988 0:30:26 0:28:17 0:28:03 0:29:56 0:30:48 0:28:58 0:27:59 0:28:47 3:24:27
16 GACH MATEUSZ KRASINIEC 2001 0:31:19 0:29:09 0:27:51 0:30:18 0:31:36 0:27:54 0:26:44 0:28:27 3:24:51
17 RUSZCZYŃSKI ALBERT BOGATE 1971 0:32:12 0:29:48 0:29:10 0:31:24 0:31:37 0:30:24 0:34:14 0:28:42 3:38:49
18 LIPKA PAWEŁ PRZASNYSZ 1977 0:33:14 0:31:29 0:30:39 0:31:50 0:33:03 0:30:59 0:30:15 0:00:00 3:41:29
19 NAROJCZYK MATEUSZ MAKÓW – BIEGA 2001 0:31:36 0:31:41 0:30:10 0:32:22 0:31:43 0:32:11 0:33:11 0:31:00 3:42:54
20 LEWANDOWSKI ZENON PROMYK CIECHANÓW 1952 0:33:24 0:31:58 0:31:07 0:33:46 0:33:18 0:31:26 0:30:28 0:30:31 3:45:27
21 DEMBIŃSKA KATARZYNA DRĄŻDŻEWO NOWE 1984 0:35:50 0:32:49 0:31:32 0:32:39 0:33:55 0:31:13 0:30:38 0:30:51 3:48:36
22 GŁODKOWSKI LESZEK PRZASNYSZ 1981 0:34:13 0:32:28 0:31:11 0:32:49 0:33:42 0:33:05 0:31:24 0:32:10 3:48:52
23 WYSZKOWSKI KRZYSZTOF PROMYK CIECHANÓW 1953 0:37:12 0:32:41 0:33:36 0:32:46 0:33:51 0:32:41 0:34:22 0:35:02 3:57:09
24 PIELECH JAROSŁAW PRZASNYSZ 1980 0:38:59 0:36:52 0:34:50 0:36:15 0:37:15 0:36:39 0:35:11 0:00:00 4:16:01
25 MIKOŁAJEWSKA ANNA LIPA 1963 0:36:26 0:35:26 0:36:09 0:38:44 0:38:58 0:36:33 0:34:57 0:00:00 4:17:13
26 MAKOWSKI KRZYSZTOF PRZASNYSZ 1974 0:47:14 0:42:49 0:42:02 0:43:33 0:44:04 0:41:50 0:38:37 0:38:31 5:00:09
27 MAJDOWSKI MAREK PRZASNYSZ 1973 0:28:23 0:27:32 0:26:58 0:27:43 0:28:15 0:26:32 0:00:00 0:26:26 3:11:49
28 POPŁAWSKI MICHAŁ PRZASNYSZ 1984 0:29:40 0:28:38 0:26:42 0:00:00 0:29:32 0:26:36 0:26:00 0:25:54 3:13:02
29 NAROJCZYK ARKADIUSZ MAKÓW – BIEGA 1975 0:29:16 0:27:47 0:27:17 0:28:08 0:29:00 0:00:00 0:26:43 0:26:43 3:14:54
30 LESZCZYŃSKI LECH PRZASNYSZ 1954 0:00:00 0:34:01 0:33:59 0:34:55 0:36:41 0:35:36 0:33:42 0:33:31 4:02:25
31 GRABOWSKI ANDRZEJ G-TEAM/ MAKÓW BIEGA 1980 0:37:49 0:35:33 0:35:41 0:37:04 0:36:32 0:33:41 0:00:00 0:31:46 4:08:06
32 GOŚ PIOTR PRZEJMY 1983 0:26:15 0:25:33 0:24:34 0:25:39 0:25:25 0:24:05 0:00:00 0:24:12 2:55:43
33 WINNICKI WOJCIECH PRZASNYSZ 1980 0:28:59 0:28:02 0:27:54 0:29:00 0:29:23 0:29:11 0:00:00 0:29:16 3:21:45
34 BACHORSKI BOGDAN PRZASNYSZ 1975 0:32:01 0:30:12 0:30:08 0:30:11 0:00:00 0:29:41 0:29:04 0:29:28 3:30:45
35 ZGLEJSZEWSKI MAREK CIECHANÓW 1979 0:32:34 0:34:21 0:00:00 0:33:15 0:33:38 0:30:09 0:29:21 0:31:38 3:44:56
36 ZAJĄC WALDEMAR PG KARNIEWO 1964 0:30:38 0:29:30 0:28:46 0:29:42 0:31:17 0:28:55 0:29:00 0:00:00 3:27:48
37 MAKOWSKI MICHAŁ AZS AWF WARSZAWA 1986 0:24:15 0:23:10 0:22:11 0:00:00 0:25:01 0:22:41 0:21:37 0:21:26 2:40:21
38 KACNER TOMASZ TAEKWONDO COBRA 1976 0:29:16 0:27:31 0:27:30 0:32:27 0:32:27 0:30:11 0:32:21 0:00:00 3:31:43
39 KORNAUS DANIEL PRZASNYSZ 1979 0:33:40 0:33:11 0:29:54 0:30:05 0:29:28 0:29:27 0:27:23 0:00:00 3:33:08
40 RUSZCZYŃSKA MARTA BOGATE 1978 0:36:11 0:33:18 0:34:29 0:36:10 0:36:41 0:34:07 0:34:14 0:00:00 4:05:10
41 FĄDERSKI REMIGIUSZ PROMYK CIECHANÓW 1968 0:33:42 0:32:58 0:34:12 0:33:18 0:33:46 0:34:02 0:32:21 0:00:00 3:54:19