Wyniki III etapu ZiMNaRa – 20.01.2018 r.


Lp. Nazwisko Imię klub rok III ETAP
1 MAKOWSKI MICHAŁ 2. ORel Przasnysz Ciechanów 1986 0:29:09
2 ŚLUSARSKI KAMIL Chorzele 1988 0:31:31
3 TOMCZAK MARCIN CIECHANÓW 1980 0:31:39
4 TYBURSKI MARIUSZ 2. ORel 1976 0:32:33
5 DĄBROWSKI DARIUSZ Mazovia ProActiv 1978 0:33:01
6 BORCZAK DARIUSZ Jednorożec robi co może 1979 0:33:04
7 SKAŁA DAMIAN Przasnysz 1999 0:33:07
8 BUDNIAK TOMASZ KB TKKF Promyk Ciechanów 1980 0:33:13
9 KROŚNICKI GRZEGORZ Przasnysz 1974 0:33:21
10 DŁUGOŁĘCKI PIOTR Jednorożec robi co może 1979 0:33:59
11 PUCHAŁA WŁODZIMIERZ Sierakowo 1965 0:34:18
12 MARUT RYSZARD KB TKKF Promyk Ciechanów 1954 0:34:47
13 WUDARCZYK TOMASZ KB TKKF Promyk Ciechanów 1961 0:35:04
14 KUBIŃSKI SŁAWOMIR KB TKKF Promyk Ciechanów 1961 0:36:16
15 ZAMIELSKI PAWEŁ Przasnysz 1983 0:36:31
16 LIPKA PAWEŁ Przasnysz 1977 0:37:09
17 GRABOWSKI STANISŁAW KB TKKF Promyk Ciechanów 1954 0:37:22
18 URBANIAK DAMIAN Jednorożec robi co może 2005 0:37:40
19 DŁUGOŁĘCKI JAKUB Przasnysz 1999 0:37:54
20 DŁUGOKĘCKI MACIEJ Przasnysz 2000 0:38:23
21 URBANIAK ANNA Jednorożec robi co może 1987 0:38:25
22 STEFAŃSKI TOMASZ Przasnysz 1974 0:38:29
23 WYSZKOWSKI KRZYSZTOF KB TKKF Promyk Ciechanów 1953 0:39:01
24 STEFAŃSKI KRZYSZTOF Przasnysz 1973 0:39:12
25 MIANOWSKI DARIUSZ KB TKKF Promyk Ciechanów/Przasnysz 1985 0:40:09
26 LEWANDOWSKI ZENON KB TKKF Promyk Ciechanów 1952 0:40:17
27 FĄDERSKI REMIGIUSZ KB TKKF Promyk Ciechanów 1968 0:40:43
28 DEMBIŃSKA KATARZYNA Drążdżewo Nowe 1984 0:41:38
29 TWORKOWSKI MARIUSZ Jednorożec robi co może 1974 0:41:59
30 WIKTORSKA MARIOLA Jednorożec robi co może 1971 0:42:14
31 PUCHAŁA MARTA Sierakowo 0:43:07
32 WINNICKI WOJCIECH Przasnysz 1980 0:43:17
33 MIKOŁAJEWSKA ANNA Jednorożec robi co może 1963 0:43:26
34 SZEJKO WAWRZYNIEC KB TKKF Promyk Ciechanów 1952 0:43:49
35 ZYSKOWSKI ZDZISŁAW Przasnysz 1984 0:46:24
36 PIELECH JAROSŁAW Przasnysz 1980 0:46:53
37 DŁUGOŁĘCKA MARZENA Jednorożec robi co może 1982 0:47:50
38 RUSZCZYŃSKA MARTA Bogate 1977 0:51:13
39 MAKOWSKI KRZYSZTOF Przasnysz 1974 1:00:00
40 KORDOWSKA MAGDALENA G-TEAM 1979 1:07:30
41 GRABOWSKI MATEUSZ G-TEAM 2005 1:10:30
42 GRABOWSKI ANDRZEJ G-TEAM 1980 1:10:30
ZAWODNICY SKLASYFIKOWANI NA DYSTANSIE 3,5 km
1 DŁUGOŁĘCKI MATEUSZ Jednorożec robi co może 2007 0:23:34
2 FRONTCZAK MAREK Jednorożec robi co może 2005 0:26:07
3 DŁUGOŁĘCKA ALEKSANDRA 4 HDK Wega 2004 0:28:26
4 BORCZAK ALEKSANDARA Jednorożec robi co może/Szla 2007 0:31:42
5 BORCZAK KRZYSZTOF Jednorożec robi co może/Szla 2009 0:31:42