II ETAP – 13.01.2018 r.


ZiMNaR 2018  
Lp. Nazwisko Imię klub rok czas
1 TOMCZAK MARCIN CIECHANÓW 1980 0:27:19
2 TYBURSKI MARIUSZ 2. ORel 1976 0:27:42
3 ŚLUSARSKI KAMIL Chorzele 1988 0:28:59
4 CHOSZCZEWSKI MARCIN PRZASNYSZ 1980 0:29:34
5 ŚLIWIAK JUSTYNA KB TKKF Promyk Ciechanów 1989 0:29:53
6 BORCZAK DARIUSZ Jednorożec robi co może 1979 0:30:25
7 MAJDOWSKI MAREK Przasnysz 1973 0:30:52
8 RUSZCZYŃSKI ALBERT KS Maków Biega / Bogate 1971 0:31:06
9 DŁUGOŁĘCKI PIOTR Jednorożec robi co może 1979 0:31:19
10 KROŚNICKI GRZEGORZ Przasnysz 1974 0:31:24
11 MARUT RYSZARD KB TKKF Promyk Ciechanów 1954 0:31:46
12 PUCHAŁA WŁODZIMIERZ Sierakowo 1965 0:32:13
13 ZEMBRZUSKI KRZYSZTOF KARWACZ 1974 0:32:29
14 WUDARCZYK TOMASZ KB TKKF Promyk Ciechanów 1961 0:32:32
15 URBANIAK DAMIAN Jednorożec robi co może 2005 0:32:57
16 URBANIAK ANNA Jednorożec robi co może 1987 0:33:07
17 KUBIŃSKI SŁAWOMIR KB TKKF Promyk Ciechanów 1961 0:33:31
18 KOMENDA LECH KB TKKF Promyk Ciechanów 1985 0:34:03
19 STEFAŃSKI TOMASZ Przasnysz 1974 0:34:08
20 LIPKA PAWEŁ Przasnysz 1977 0:34:15
21 MIANOWSKI DARIUSZ KB TKKF Promyk Ciechanów/Przasnysz 1985 0:34:19
22 WINNICKI WOJCIECH Przasnysz 1980 0:34:38
23 GRABOWSKI STANISŁAW KB TKKF Promyk Ciechanów 1954 0:34:56
24 ZAMIELSKI PAWEŁ Przasnysz 1983 0:35:25
25 STEFAŃSKI KRZYSZTOF Przasnysz 1973 0:35:32
26 FĄDERSKI REMIGIUSZ KB TKKF Promyk Ciechanów 1968 0:36:19
27 DEMBIŃSKA KATARZYNA Drążdżewo Nowe 1984 0:36:50
28 LEWANDOWSKI ZENON KB TKKF Promyk Ciechanów 1952 0:37:11
29 WYSZKOWSKI KRZYSZTOF KB TKKF Promyk Ciechanów 1953 0:37:45
30 TWORKOWSKI MARIUSZ Jednorożec robi co może 1974 0:38:01
31 WIKTORSKA MARIOLA Jednorożec robi co może 1971 0:38:16
32 MIKOŁAJEWSKA ANNA Jednorożec robi co może 1963 0:38:33
33 KOWALCZYK KINGA Jednorożec robi co może 1991 0:41:09
34 ZYSKOWSKI ZDZISŁAW Przasnysz 1984 0:41:10
35 SALUSZEWSKA ANETA Jednorożec robi co może 1978 0:41:53
36 TABAKA MAGDALENA Przasnysz 1977 0:41:54
37 PIELECH JAROSŁAW Przasnysz 1980 0:44:15
38 DŁUGOŁĘCKA MARZENA Jednorożec robi co może 1982 0:44:47
39 DĄBKOWSKA JULIA Goworowo 2004 0:48:24
40 DĄBKOWSKI MARIUSZ Goworowo 1976 0:48:25
41 RUSZCZYŃSKA MARTA Bogate 1977 0:48:36
42 MAKOWSKI KRZYSZTOF Przasnysz 1974 0:50:35
ZAWODNICY SKLASYFIKOWANI NA DYSTANSIE 3,5 km
1 FRONTCZAK MAREK Jednorożec robi co może 2005 0:22:17
2 DŁUGOŁĘCKI MATEUSZ Jednorożec robi co może 2007 0:22:46