Lista wyników I Etapu 06.01.2018 r.

ZAWODNICY SKLASYFIKOWANI NA DYSTANSIE 3,5 km  CZAS
1 KOWALCZYK MICHAŁ Jednorożec robi co może 1982 0:19:52
2 FRONTCZAK MAREK Jednorożec robi co może 2005 0:22:14
3 BORCZAK ALEKSANDARA Jednorożec robi co może/Szla 2007 0:25:46
4 BORCZAK KRZYSZTOF Jednorożec robi co może/Szla 2009 0:25:46
5 DŁUGOŁĘCKA ALEKSANDRA 4 HDK Wega 2004 0:27:46
6 GŁODKOWSKA MARTYNA 4 HDK Wega 2004 0:27:46

KLASYFIKACJA PEŁNEGO DYSTANSU

Lp. Nazwisko Imię klub rok CZAS
1 MAKOWSKI MICHAŁ 2. ORel Przasnysz Ciechanów 1986 0:27:35
2 PRAGACZ MICHAŁ Wybrzeże Klatki Schodowej 1989 0:27:58
3 ŚLUSARSKI KAMIL CHORZELE 1988 0:29:49
4 JAKUBIAK PAWEŁ Czernice Borowe 1992 0:29:58
5 PRAGACZ TOMASZ Wybrzeże Klatki Schodowej 1986 0:30:15
6 ŚLIWIAK JUSTYNA KB TKKF Promyk Ciechanów 1989 0:30:23
7 SKAŁA DAMIAN Przasnysz 1999 0:31:39
8 BORCZAK DARIUSZ Jednorożec robi co może 1979 0:31:51
9 KROŚNICKI GRZEGORZ Przasnysz 1974 0:32:28
10 MAJDOWSKI MAREK Przasnysz 1973 0:32:54
11 RUSZCZYŃSKI ALBERT KS Maków Biega / Bogate 1971 0:33:04
12 MARUT RYSZARD KB TKKF Promyk Ciechanów 1954 0:33:12
13 GOŚ PIOTR PRZEJMY 1983 0:33:22
14 PUCHAŁA WŁODZIMIERZ Sierakowo 1965 0:33:33
15 WUDARCZYK TOMASZ KB TKKF Promyk Ciechanów 1961 0:34:08
16 URBANIAK SYLWESTER Jednorożec robi co może 1985 0:34:19
17 KUBIŃSKI SŁAWOMIR KB TKKF Promyk Ciechanów 1961 0:34:29
18 URBANIAK ANNA Jednorożec robi co może 1987 0:34:46
19 GWIAZDA KRZYSZTOF Jednorożec robi co może 1983 0:35:10
20 LIPKA PAWEŁ Przasnysz 1977 0:35:18
21 URBANIAK DAMIAN Jednorożec robi co może 2005 0:35:21
22 MIANOWSKI DARIUSZ KB TKKF Promyk Ciechanów/Przasnysz 1985 0:35:38
23 WINNICKI WOJCIECH Przasnysz 1980 0:36:03
24 DŁUGOŁĘCKI PIOTR Jednorożec robi co może 1979 0:36:23
25 DŁUGOKĘCKI MACIEJ Przasnysz 2000 0:36:49
26 GRABOWSKI STANISŁAW KB TKKF Promyk Ciechanów 1954 0:36:52
27 DŁUGOŁĘCKI JAKUB Przasnysz 1999 0:37:27
28 STEFAŃSKI TOMASZ Przasnysz 1974 0:37:32
29 LEWANDOWSKI ZENON Ciechanów 1952 0:37:43
30 RUSZCZYŃSKA MARTA KS Maków Biega – Bogate 1978 0:38:17
31 STEFAŃSKI KRZYSZTOF Przasnysz 1973 0:38:37
32 ZAMIELSKI PAWEŁ Przasnysz 1983 0:38:40
33 FĄDERSKI REMIGIUSZ KB TKKF Promyk Ciechanów 1968 0:38:50
34 ROGALSKA MARTA Grabowo Wielkie / Krasne 1978 0:38:53
35 RADOMSKI OSKAR Przasnysz 1999 0:39:20
36 WIKTORSKA MARIOLA Jednorożec robi co może 1971 0:39:26
37 ELIASZ MARCIN BBL Ostrołęka 1976 0:39:40
38 KOMENDA LECH KB TKKF Promyk Ciechanów 1985 0:39:45
39 MIKOŁAJEWSKA ANNA Jednorożec robi co może 1963 0:39:47
40 DEMBIŃSKA KATARZYNA Drążdżewo Nowe 1984 0:39:50
41 TWORKOWSKI MARIUSZ Jednorożec robi co może 1974 0:39:56
42 ELIASZ LASKOWSKA MAGDALENA BBL Ostrołęka 1978 0:40:31
43 DĄBKOWSKA JULIA  Goworowo 2004 0:43:57
44 PANUŚ MICHAŁ Jednorożec robi co może 1974 0:44:19
45 ZYSKOWSKI ZDZISŁAW Przasnysz 1984 0:44:55
46 TABAKA MAGDALENA Przasnysz 1977 0:45:42
47 PIELECH JAROSŁAW Przasnysz 1980 0:46:17
48 WYSZKOWSKI KRZYSZTOF KB TKKF Promyk Ciechanów 1953 0:46:30
49 SALUSZEWSKA ANETA Jednorożec robi co może 1978 0:46:30
50 DŁUGOŁĘCKA MARZENA Jednorożec robi co może 1982 0:47:31
51 KOWALCZYK KINGA Jednorożec robi co może 1991 0:47:31
52 KIENIK ANNA Jabłonowo 1976 0:47:34
53 DĄBKOWSKI MARIUSZ Goworowo 1976 0:49:34
54 KOBYLIŃSKI PIOTR Przasnysz 1978 0:52:50
55 RUSZCZYŃSKA MARTA KS Maków Biega / Bogate 1977 0:54:10
56 MAKOWSKI KRZYSZTOF Przasnysz 1974 1:00:28
57 GRABOWSKI MATEUSZ G-TEAM 2005 1:00:44
58 KORDOWSKA MAGDALENA G-TEAM 1979 1:00:44
59 GODLEWSKA JUSTYNA G-TEAM 1985 1:00:49
60 GRABOWSKI ANDRZEJ G-TEAM 1980 1:05:39