Wyniki I etapu ZiMNaRa 05.01.2019 r.

 

ZiMNaR 2019  
Lp. Nazwisko Imię klub rok Czas
1 JAROSZEWSKI CEZARY KS Maków Biega 2000 28:04
2 ŚLUSARSKI KAMIL 2. ORel 1988 29:28
3 NAROJCZYK ARKADIUSZ KS MAKÓW BIEGA 1975 32:00
4 WIELECHOWSK PIOTR KS Maków Biega 2001 32:41
5 MAJDOWSKI MAREK Przasnysz 1973 32:48
6 BORCZAK DARIUSZ Jednorożec robi co może 1979 32:51
7 URBANIAK DAMIAN Jednorożec robi co może 2005 32:56
8 PUCHAŁA WŁODZIMIERZ Sierakowo 1965 33:03
9 NAPIÓRKOWSKA KATARZYNA KS Maków Biega 2004 33:08
10 CHOSZCZEWSKI MARCIN Przasnysz 1980 34:59
11 ZAMIELSKI PAWEŁ Przasnysz 1983 35:10
12 RUSZCZYŃSKI ALBERT KS Maków Biega / Bogate 1971 35:12
13 BACHORSKI BOGDAN Przasnysz   35:26
14 JANISZEWSKI JAROSŁAW KS MAKÓW BIEGA 1979 35:40
15 LIPKA PAWEŁ Przasnysz 1977 37:47
16 FĄDERSKI REMIGIUSZ KB TKKF Promyk Ciechanów 1968 38:15
17 GOŚ PIOTR Przejmy 1983 38:15
18 STEFAŃSKI TOMASZ Przasnysz 1974 38:44
19 STEFAŃSKI KRZYSZTOF Przasnysz 1973 38:59
20 WINNICKI WOJCIECH Przasnysz 1980 39:30
21 KROŚKIEWICZ ALEKSANDRA KS Maków Biega 2004 40:09
22 SAPIEHA GRZEGORZ Przasnysz 1981 40:25
23 GRABOWSKI STANISŁAW KB TKKF Promyk Ciechanów 1954 40:46
24 LEWANDOWSKI ZENON Ciechanów 1952 41:22
25 KOWALCZYK KINGA Jednorożec robi co może 1991 42:08
26 ŁADEWSKI DANIEL Przasnysz 1980 42:08
27 URBANIAK ANNA Jednorożec robi co może 1987 42:08
28 PIELECH JAROSŁAW Przasnysz 1980 43:58
29 WIKTORSKA MARIOLA Jednorożec robi co może 1971 44:06
30 KOZŁOWSKA MARTA Sierakowo 1994 44:15
31 KOZŁOWSKI PAWEŁ Sierakowo 1994 44:15
32 ŁADEWSKA ALEKSANDRA Przasnysz 1982 44:16
33 MIKOŁAJEWSKA ANNA Jednorożec robi co może 1963 44:41
34 RUSZCZYŃSKA MARTA KS Maków Biega / Bogate 1977 46:23
35 DĄBKOWSKA JULIA Goworowo 2004 47:16
36 DĄBKOWSKI MARIUSZ Goworowo 1976 47:16
37 TABAKA MAGDALENA Przasnysz 1977 48:54
38 DŁUGOŁĘCKA MARZENA Jednorożec robi co może 1982 50:26
39 KOBYLIŃSKI PIOTR Przasnysz 1978 53:49
40 TABAKA BEATA Jednorożec robi co może   53:49
41 SALUSZEWSKA ANETA Jednorożec robi co może 1978 53:49
42 PIETRZAK ANNA Jednorożec robi co może   53:49
         

 
ZAWODNICY SKLASYFIKOWANI NA DYSTANSIE 3,5 km 

Lp. Nazwisko Imię klub rok Czas
1 PIETRZAK PATRYK Jednorożec robi co może 2005 17:29
2 FRONTCZAK MAREK Jednorożec robi co może 2005 19:51
3 BORCZAK ALEKSANDARA Jednorożec robi co może/Szla 2007 24:47
4 BORCZAK KRZYSZTOF Jednorożec robi co może/Szla 2009 27:20
5 BORCZAK JOANNA Jednorożec robi co może/Szla 1978 27:29
6 DŁUGOŁĘCKI MATEUSZ Jednorożec robi co może 2007 31:53
7 DŁUGOŁĘCKA MAŁGORZATA Jednorożec robi co może 2004 31:53
8 DŁUGOŁĘCKA ALEKSANDRA Przasnysz 2004 31:53
9 BIEŃKOWSKI KRZYSZTOF Przasnysz 1980 33:42